Orto-mid

Zadzwoń: 512 381 841
E-mail: sklep@ortomid.pl

Sklep

ortopedyczno-rehabilitacyjny

ORTO-MID to profesjonalny doradca w zakresie ortopedyczno-rehabilitacyjnym istniejący na rynku od 2005 r. Lata obecności na rynku pozwoliły nam na dokładne poznanie i zrozumienie potrzeb naszych klientów. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego posiadamy sprzęt oraz wiedzę, aby jak najlepiej spełniać wymagania naszych klientów. Przez lata naszej działalności przyświecał nam jasno określony cel: „Pomoc osobom niepełnosprawnym w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego niezbędnego w codziennym życiu.” 

Dbamy nieustająco, aby nasze działania, a także kontakty z klientami prezentowały jak najwyższy poziom, a dobierany sprzęt realnie wpływał nie tylko na poprawę zdrowia ale i jakości codziennego życia. 

Dla nas każdy Pacjent to przede wszystkim partner, indywidualne potrzeby i unikana historia. Mając na uwadze te trzy elementy mamy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania będą optymalne.  

 

Działamy na rzecz zarówno klientów indywidualnych, instytucji pomocy społecznej, fundacji, a także stowarzyszeń. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. W jej ofercie znajdują się m.in.  wózki, łóżka, kule, balkoniki, czy chodziki. Nasza działalność opiera się również na współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pomagamy w wypełnianiu wniosków (PCPR, MOPS, PFRON) umożliwiających otrzymanie refundacji i dofinansowania do potrzebnego sprzętu. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości w doborze odpowiedniego zaopatrzenia lub sprzętu
– skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sklep stacjonarny.

Poznamy Twoja historię i potrzeby, a następnie doradzimy funkcjonalny i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

Zapraszamy również serdecznie na bezpłatne prezentacje sprzętu.